Digitalizacja

Co i jak przegrywamy?

W prosty i czytelny sposób wytłumaczymy na czym polega ta usługa.

vhs1

Nagrywamy na: DVD, Pendrive, DROPBOX

Przegrywanie VHS na DVD

Przyjmujemy kasety: VHS, VHS-C, Hi8, Digital 8, miniDV. Przegrywamy na płyty DVD marki Verbatim, które można odtworzyć na domowym sprzęcie DVD i komputerze lub do plików na dysk USB (pendrive). Dodatkowo istnieje możliwość przegrania danych do bezpiecznej chmury (Dropbox).


Nagrywamy na: CD, Pendrive, DROPBOX

Przegrywanie kaset magnetofonowych

Przegrywamy kasety magnetofonowe oraz małe kasetki od dyktafonów o dowolnej długości. Powierzony materiał przetwarzamy z wysoką jakością kodowania do wydajnego formatu MP3. W miarę możliwości, dzielimy nagrania na osobne utwory, które zapisujemy w oddzielnych plikach. Gotowe pliki dostarczamy klientowi do prywatnego katalogu w chmurze (Dropbox) za pośrednictwem zabezpieczonego linku. Dodatkowo, istnieje możliwość przegrania materiału na dysk USB (pendrive) i wysyłkę kurierem.

kaseta2

winyl3

Nagrywamy na: CD, Pendrive, DROPBOX

Przegrywanie płyt winylowych

Przegrywamy płyty winylowe różnych wielkości oraz pocztówki dźwiękowe. Powierzony materiał przetwarzamy z wysoką jakością kodowania do wydajnego formatu MP3. W miarę możliwości, dzielimy nagrania na osobne utwory, które zapisujemy w oddzielnych plikach. Gotowe pliki dostarczamy klientowi do prywatnego katalogu w chmurze (Dropbox) za pośrednictwem zabezpieczonego linku. Dodatkowo, istnieje możliwość przegrania materiału na dysk USB (pendrive) i wysyłkę kurierem.


Nagrywamy na: CD, Pendrive, DROPBOX

Przegrywanie taśm szpulowych

Przegrywamy taśmy magnetofonowe, szpulowe o dowolnej długości. Powierzony materiał przetwarzamy z wysoką jakością kodowania do wydajnego formatu MP3. W miarę możliwości, dzielimy nagrania na osobne utwory, które zapisujemy w oddzielnych plikach. Gotowe pliki dostarczamy klientowi do prywatnego katalogu w chmurze (Dropbox) za pośrednictwem zabezpieczonego linka. Dodatkowo, istnieje możliwość przegrania materiału na dysk USB (pendrive) i wysyłkę kurierem.

szpulowy4

skanowanie5

Nagrywamy na: CD, Pendrive, DROPBOX

Skanowanie zdjęć

Przyjmujemy zdjęcia, slajdy i negatywy. Poprawiamy jakość starych zdjęć. Poddajemy obróbce cyfrowej oraz retuszujemy stare zniszczone zdjęcia, slajdy i negatywy. Materiał nagrywamy na wysokiej jakości nośniki cyfrowe(CD, Pendrive). Skanujemy do formatu JPG o wielkośći 15x10, o rozdzielczości 300dpi (wysoka jakość do wydruku).


Nagrywamy na: DVD, Pendrive, DROPBOX

Przegrywanie taśm filmowych 8mm i Super 8

Przegrywamy taśmy celuloidowe na płyty DVD do odtwarzania na odtwarzaczu i komputerze lub do pliku (MP4, AVI). Gotowe pliki mogą być dostarczone również do prywatnego katalogu w chmurze (Dropbox) za pośrednictwem zabezpieczonego linku. Dodatkowo istnieje możliwość przegrania materiału na dysk USB (pendrive) i wysyłka kurierem.

8mm6

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć więcej?